Food North Carolina
"Everyone in North Carolina eats."
Wednesday, May 25, 2011
Kroger - Home
Why do cherries cost so much? 3.99/lb? Seems like so much. Why is Kroger selling them only in 2 lb bags? Why can't you buy just a pound? And why is there actually more than 2 lbs in each bag, jacking the price even higher?
No comments:
Post a Comment
‹
›
Home
View web version
No comments:
Post a Comment